CO JE KRATOM?

Kratom

 

Co je kratom?

 

Kratom je pojmenování listů stromu Mitragyna speciosa, který roste v jihovýchodní Asii.

Vzhledem k tomu co se o jeho vlastnostech traduje v domovině je v těchto oblastech hojně užíván jako stimulant, relaxant a účinné analgetikum. Jeho potenciál je právě v jeho vlastnostech.

Kratom pochází z deštných pralesů v Indočíně a Indonésii, kde stromy kratomu dosahují velikosti až 30m. Kratom se dělí podle barev žilkování listu na Green, Red a White, a oblastí odkud pochází. Při zpracování kratomu se žilky a stopky odstraňují, proto není barva kratomu na první pohled tolik rozdílná.

 

Na kvalitu kratomu má vliv několik faktorů:

  1. stáří stromů – čím je strom starší, tím mají jeho listy více alkaloidů

  2. druh půdy a to jestli je pěstován na plantáži, nebo roste divoce

  3. doba sběru – kratom největší kvality se sbírá v období největší sluneční intenzity

  4. metoda sběru – je rozdíl pokud se z rostliny odtrhnou ručně pouze největší listy a nebo pokud se sbírají všechny listy

 

 

 

Kratom je možné zakoupit či jinak sním pracovat až od 18 let!!! AVŠAK KONZUMACE JE STRIKTNĚ ZAPOVĚZENA!

 

 

Na základě nařízení Evropské unie č.1924/2006 Vám nesmíme podávat u tohoto produktu žádné další informace a zdravotní tvrzení. Kratom není v ČR schválen jako potravina ani jako potravinový doplněk.

 

Nezodpovídáme za nesprávné úžití kratomu!!! V žádném případě nenabádáme k užívání kratomu ani jiných bylin a neprodáváme je za učelem vnitřního užití.

 

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení